NARKS NARKS CEI Realitná únia

Bulharsko apartmány na prodej

Tuto výjimečnou nabídku Vám přinášíme ve spolupráci o společností BC Building, která je realizátorem projektu
"BYTY VEŽA EUPHORIA"

BC Building

 

 

EXKLUZIVNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST
PRODEJ APARTMÁNŮ - BULHARSKO

 

Posledních 29 volných apartmánů na pobřeží Černého moře s vlastní pláží.

Stačí když zaplatíte jen 30% z částky a zbytek doplatíte do 2 let.

 

Vizualizace exteriér

Vizualizace interiér

Rezidentní SPA complex
je uzavřený exkluzivní komplex lokalizovaný přímo na pláži Černého moře s celkovou rozlohou více než 10 000 m2.

Komplex disponuje dvěma apartmánovými budovami s rozlohou 60 - 160 m2. Apartmány jsou specificky navrženy ve dvou podlažích aby vytvořily panoramatický výhled. Objekt obsahuje 2 podlaží s přes 70 parkovacími místy a individuálním parkováním ke každému apartmánu. V komplexu se také nachází restaurace, lobby bar, venkovní bazén, SPA a recepce.

 

Design rezidentského komplexu kopíruje přírodně vytvořenou scenérii krajiny. Budovy jsou navrženy tak aby přirozeně splynuly s okolní přírodou a sestávají výlučně z naturálních materiálů. Designově převládá bílá barva, šikmé kachlová zastřešení, mnohotvárné terasy, citrusové stromy i vyhlídkové plošiny s výhledem na moře.

 

Pro zajištění většího pohodlí majitelů apartmánů byla zajištěna celoroční údržba a správa společných částí nemovitostí.

 

Komplex mimo jiné obsahuje:

 • Venkovní bazén s minerální vodou
 • Restauraci a lobby bar
 • Panoramatický výtah
 • Privátní pláž pouze pro majitele apartmánů
 • Každý apartmán obsahuje svůj vlastní úložný prostor

 

LOKALITA

Bulharsko je populární turistická destinace atraktivní pro turisty z celého světa. Země okouzlí její návštěvníky přírodním bohatstvím, klidem, širokými bílými plážemi, čistým průzračným mořem, dlouhými a teplými letními dny i rušnými nocemi plnými zážitků. Země garantuje plnohodnotnou dovolenou a množství zábavy.

 

Lokalita

 

V BLÍZKOSTI

 

VARNA
Varna je největší město na bulharském pobřeží Černého moře a nabízí širokou škálu zábavných možností s nákupními centry, kulturními a historickými atrakcemi, muzei, přístavem. Mezinárodní letiště Varna se nachází přibližně 45 km od komplexu. Funguje 24 hodin, celoročně. V okruhu 30 km jižně od resortu jsou největší střediska na severním pobřeží Černého moře: Albena, Zlaté písky, Riviéra, St. Konstantin a Elena, s celkovou kapacitou lůžka více než 150 00 osob.

CAPE KALIAKRA
Cape Kaliakra je jedním ze symbolů severního pobřeží Černého moře. Region je známý nejen svou historickou minulostí, ale i přírodou, která se zachovala během staletí. Kaliakra je jediná bulharská přírodní rezervace, která zahrnuje akvakultury - mořská oblast 500 m široká a 8 m dlouhá. Zahrnuje 687 500 m². Nachází se zde kolem 450 druhů rostlin, některé najdete výlučně pouze v této oblasti. Rozmanitost ptáků lze vysvětlit migrační cestou do Via Pontica, která prochází přes oblast.

GOLF
K dispozici jsou tři golfová hřiště - "Light House Golf", "Light House Golf" a "Thracian Cliffs". Hlavním designérem posledních dvou je Gary Player - předseda Světové golfové asociace. Golfové hřiště "Thracian Cliffs" se snaží brzy dostat do top 5 světových golfových kurzů (kurz se nachází podél pobřeží Černého moře přibližně 2 km od našeho komplexu "White Coast") ..

TUZLATA
Rezortní oblast Tuzla s největšími ložisky bahna ve východní Evropě se nachází přibližně 2 km jižně od komplexu. V resortu se nachází středisko na léčbu bahnem, kde se aplikují procedury na kalení (částečné a celotělové aplikace bahna, bahenní koupele); hydrotermální mořské vodní lázně, otevřená bahno-vytvrzující oblast (pro muže a ženy) na procedury vytvrzování bahnem pomocí povrchové úpravy těla pod otevřeným slunečním zářením (tzv. egyptská metoda). V blízké budoucnosti zde bude vybudováno bahnivá SPA centrum.

BALCHIK
Balchik - jedno z nejstarších měst v Bulharsku, se nachází 5 km jižně od komplexu. Dnes muzeum a sbírky uměleckých galerií, strmé kamenné ulice a jedinečný architektonický styl starobylého města udržují ducha historické minulosti. Letiště Balchik, které se nachází jen 7 km od komplexu, je ve výstavbě av procesu schvalování charterových letů.

KAVARNA
Komplex "White Coast" se nachází na severním pobřeží Černého moře, na území obce Kavarna. Region Kavarna nabízí vynikající možnosti rozvoje cestovního ruchu ve všech jeho podobách - od rodinné dovolené v pohodlí tradičního venkovského domu až po specializovaný cestovní ruch - pozorování a fotografování ptáků a rostlin, delfínů a jiných ryb v pobřežních vodách, poznávání bohatých kulturně-historických myslivost, myslivost , rybolov, bahenní terapie, golf.

 

VÝHODY INVESTICE

 

 

 

na úvod Vám stačí jen 30% z celkové ceny
velka databáze už pravidelných klientů
meziroční nárůst cen ubytování o 35-40%
popularita mezi klienty z Ruska a Rumunska
výborná lokalita (8km od centra, 38 km od Varna)
privátní pláž
zlevněno členství v golfovém resortu
2 privátní venkovní bazény
SPA a wellness 460 m2
velká pravděpodobnost zhodnocení nemovitosti
návratnost investice
exkluzivní standard
výměry a ceny apartmánů
orientace apartmánů
při koupi více apartmánů možná dohoda na slevě

 

 

 

JAK TO FUNGUJE?

 

Máte na výběr ze dvou možností investice

 

Rezervace klientů si budete realizovat sami. V tomto případě nemáte žádné další poplatky a celý zisk je Váš. Výše poplatku za péči o apartmán je v tomto případě 70 € / měsíc - zahrnuje úklid apartmánu.
O rezervace a péče o apartmán se nebudete starat. Vše bude zajištěno a v tomto případě se dělí zisk z apartmánu v poměru 40/60 - vyšší procento zůstává Vám.
 

 

MATE ZÁJEM? JAKÝ JE DALŠÍ POSTUP?

 

 • ozvěte se nám a společně naplánujeme termín obhlídky komplexu "WHITE COAST" a apartmánů
 • dopravu do Bulharska si klient hradí sám
 • transfer z letiště Vám bezplatně zajistíme
 • v případě vážného zájmu máte pobyt v apartmánu na 1-2 noci ZDARMA
 • všechny dokumenty a prospekty dostanete v Českem jazyce

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

 

 • rezervační poplatek - 2000 Eur
 • 30% z celkové ceny nemovitosti kdy získáte list vlastnictví
 • 70% z celkové ceny nemovitosti je vyplacených do 24 měsíců, je na Vás kdy.

 

CENÍK APARTMÁNŮ

 

MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ
O nás

Společnost Leaders & Partners s.r.o (L&P reality) působí na území České a Slovenské republiky. Pobočky máme v Praze, Bratislavě a Košicích. Jsme proto schopni nabízet svým klientům opravdu širokou nabídku nemovitostí jak v oblasti prodeje tak pronájmu bytů, domů, komerčních nemovitostí, rekreačních objektů nejenom u nás ale i v zahraničí.

Prodávající mají jedinečnou příležitost inzerovat svojí nemovitost na všech placených realitních portálech na území ČR i SR.
Důraz klademe na individuální a profesionální přístup ke klientům. Naši makléři prošli zaškolením v ČR v Asociaci realitních kanceláří a na území SR v Národní asociaci realitních kanceláří.
Klientům nabízíme komplexní služby od příprav smluv, komunikaci s bankou, zajištění právních a notářských služeb, vypracování podkladů na katastrální úřady apod. Je plně zajištěna právní ochrana jak pro prodávající tak pro kupující. Věříme, že se o našich službách přesvědčíte.

Tým Leaders & Partners s.r.o

Reference

 • S vašou realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní.Realitnému maklerovi pánovi Jurčekovi patrí jedno veľké dakujem je to veľký sympaťak , komunikatívny s ktorým sa naozaj veľmi príjemne spolupracovalo vrelo odporúčame. Ešte raz dakujeme

  rodina Kurucová
 • Realitnú kanceláriu L&P môžem odporúčať bez zaváhania. Ak hľadáte realitku, s ktorou pôjde kúpa bytu ako po masle, smelo si pýtajte sympatického pána Jurčeka! Pri porovnaní realitnej kancelárie L&P s tým, čím sme si prešli, kým sme sa dopracovali k bytu hodnotím komunikáciu, promptnosť, prístup k záujemcovi, relevantnosť informácií, ochotu, rozsah služieb, profesionálnosť, spoľahlivosť a pripravenosť na jednotku. Jediným strašiakom môže byť výška provízie, avšak musím povedať, že je plne zaslúžená. P. Jurček bol dokonca ochotný dobehnúť aj na preberanie bytu počas Veľkého piatku a pomôcť nám s otázkami, ako ďalej s prepisovaním energií. Celkový prístup bol osviežujúci a odbremenil nás od mnohých starostí v tomto hektickom období a to je dôvod, prečo je spolupráca s touto realitnou kanceláriou samozrejmosťou. Ďakujem za najprofesionálnejší a najvecnejší prístup v príjemnej atmosfére, lepšiu realitku v Košiciach nenájdete ☺

  Monika Kubalik
 • Chceme sa veľmi pekne poďakovať celej realitnej kancelárií L&P Reality, najmä realitnému maklérovi Ing.Klemovi Róbertovi a​ realitnej maklérke pani V. Danyi, ktor​í​ nám nesmierne pomohl​i​ pri predaji domu. Ďakujeme za Váš čas, ochotu, flexibilitu a neuveriteľne prijateľský a profesionálny prístup.
  Boli sme s Vami nad mieru spokojní.

  rodina Boboňková
 • Po polročnom úsilí, obrovská vďaka realitnej kancelarií L&P Reality, na čele s Ing. R. Jurčekom ako aj celého jeho tímu, za splnenie nášho vysnívaného nového bytu. Ešte raz dakujeme a prajeme veĺa úspechov.. S pozdravom Vaši spokojní klienti. Balogh a Laškovská.

  Ingrid Laškovská
 • ... a my už máme Vianoce... dnes sme si prebrali kľúče od nášho nového bytu, ktorý sme nadobudli vďaka p. Jurčekovi. Týmto chceme vyjadriť našu spokojnosť s realitnou spoločnosťou LEADERS & PARTNERS a vašim realitným maklérom Ing. Richardom Jurčekom, ktorý nám pomohol pri výbere tohto bytu jeho profesionálnym prístupom, poradenstvom a ochotou konzultovať aj maličkosti. Vrelá vďaka.... Prajeme veľa pracovných úspechov...

  manželia Ľoncoví
 • Chceme sa veľmi poďakovať p. Jurčekovi za všetky služby ktoré nám pri kúpe bytu poskytol. Je to seriózny realitný maklér, ktorému je spokojnosť klienta na prvom mieste. Vždy konal rýchlo a okamžite, neraz sme sa s ním stretli doriešiť papiere v neskorých večerných hodinách alebo cez víkend. Okrem toho že nám pomohol pri kúpe bytu, tak nám poskytol komplexné služby pri vybavovaní všetkých ostatných záležitostí okolo kúpe (hypotéka, poistenie).

  Spokojný klienti Mišo a Katarína Vlček
 • Radi by sme vyjadrili spokojnost pri predaji a zaroven kupe bytu p.Ing.Richardovi Jurcekovi. Svagrina nam ho doporucila ako promtneho,mileho,ochotneho a hlavne maximalne spolahliveho.S jeho sluzbami sme boli nad mieru spokojny.Tazko nas bolo presvedcit,ze cez realitnu kancelariu,ale musime uznat,ze sluzby maklera p.Ing.Richarda Jurceka boli nanezaplatenie.Vrelo to doporucujeme vsetkym,ktory sa rozhoduju predavat,ci kupovat cez realitku,a to hlavne cez LEADERS &PARTNERS,kde je fakt team ludi,ochotnych,ustretovych a spolahlivych.Nic sme nemuseli riesit,teda cely predaj a kupu bytov sme zverili do ruk,panu Ing.Richardovi Jurcekovi.Dakujeme,a budeme vrelo odporucat dalej,jak rodine,tak aj znamym,nech aj oni predaj a kupu nehnutelnosti zveria odbornikom,akym je p .Ing.Jurcek a budu to mat bez zbytocneho stresu.

  Vdacny a spokojny klienti, Jan a Eva Obsitosovi
 • Radi by sme vyjadrili maximálnu spokojnosť pri kúpe nového bytu s realitnou kanceláriou Leaders & Partners. Táto realitná kancelária je odzrkadlením férového, ľudského, odborného, efektívneho, jasného, vecného a najmä profesionálneho prístupu. Obzvlášť by sme sa chceli poďakovať p. Ing. Richardovi Jurčekovi za maximálnu ústretovosť, ochotu, serióznosť a vždy promptné reagovanie pri celom kúpnom procese nehnuteľnosti. Sme presvedčení, že realitná kancelária Leaders & Partners má veľký potenciál a perspektívu. Jednoznačné ich budeme odporúčať ďalej, našim známym, priateľom, blízkym, jednoducho všetkým, ktorí potrebujú pomoc, radu v oblastiach akými sú kúpa, prenájom, predaj nehnuteľnosti či vyhľadávanie extra služieb. Všetko to a ešte viac poskytuje práve táto realitná kancelária. Preto ju označujeme za veľmi kvalitnú vo všetkých smeroch.
  Želáme veľa ďalších úspechov a spokojných klientov.
  S pozdravom Vaši klienti

  Tušik a Nagyová
 • Týmto sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za vašu spoluprácu pri vybavovaní HU a kúpy bytu na koľko som bol spokojný viac ako na 100%. R.Jurček patrí medzi najlepších realitných maklérov v Košiciach. Prajem vám veľa ďalších úspechov s pozdravom Slavomír Pokuta. Thank you very much!!!

  Slavomir Pokuta
 • Dobry den p. Viktoria Danyi,

  tymto sa Vam chcem velmi pekne podakovat za vasu spolupracu pri predaji a kupe noveho bytu pre moju rodinku. Bola som nesmierne spokojna s pristupom Vas a Vasho kolegu - Ladislav Danyi (zaroven manzela) od prveho telefonatu az po celkovy predaj a kupu nehnutelnosti. Mozem povedat, ze som bola viac ako na 100% spokojna s vasou ochotou, ustretovostou a co je najdolezitejsie ludskym pristupom a psychickou podporou, nakolko nie vsetko ide vzdy podla nasich predstav. Myslim si, ze keby vsade na nasich uradoch pracovali ludia s vasim pracovnym nasadenim a laskavym pristupom hned by sa kazdemu zilo lahsie.Este raz Vam velmi pekne dakujeme a do buducna zelame vela uspechov na trhu a zivotnej pozitivnej energie.

  Lucia Kissova, Vas spokojny klient
 • Rád by som vyjadril maximálnu spokojnosť s profesionálnym prístupom real.kancelarii Leaders a Partners,s.r.o, nakoľko sú tu ľudia veľmi ústretoví a nápomocní. Veľmi mi pomohli. Sú to ľudia s veľkým srdcom a ide im hlavne o spokojnosť klienta. Zvlášť chcem poďakovat maklérke pani V. Danyi. Veľmi oceňujem jej komunikáciu so mnou,bol som vždy promptne o všetkom informovaný,oceňujem aj to že všetke zmluvy som si mohol v kľude doma preštudovať a akékoľvek otázky som s ňou mohol ihneď konzultovať. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.

  Váš spokojný klient, Michal Toth